MIE Türkiye - Eylül 2014

MIE Türkiye 2014

MIE-2014

DataSel, Ülkemizde İlk Kez Yapılan MIE Kongresi'nde Ana Sponsor!

MIE 2014, 31 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Avrupa Tıp Bilişimi Federasyonu (EFMI) ve Türk Tıp Bilişimi Derneği tarafından ortaklaşa olarak ve ilk defa bu yıl Türkiye’de düzenlenen 25. Avrupa Tıp Bilişimi Konferansı (MIE), Tıp Bilişimi alanında Avrupa'nın en büyük kongresidir.

İstanbul'da yapılan ve Dünyanın pek çok farklı ülkesinden 1.000’e yakın sağlık sektörü katılımcısıyla gerçekleşen konferansın ana teması "Sağlık Bilişimi ve Gelişimi" olarak belirlenmişti. Konferans programı çerçevesinde çok sayıda bilimsel sunumun yanı sıra tematik çalıştaylar, paneller ve Tıp Bilişimi alanında dünyanın en önemli isimlerinin sunumları da yer aldı.

Datasel olarak ana sponsoru olduğumuz bu etkinlikte Sağlık Sektörüne Dünya çapında yön veren çeşitli organizasyonların en önemli isimleri ile bir araya gelme fırsatı bulduk. Ek olarak Ar-Ge projelerimiz çerçevesinde benzer projeleri yurtdışında yürüten meslektaşlarımız ile tanışma, fikir alışverişi yapma ve işbirliği sağlama şansımız oldu. Bu tip bir etkinliğin doğal faydası olarak Türkiye’nin devlet ve özel sektördeki önemli karar vericileriyle bir araya gelerek; ürün ve yetkinliklerimiz hakkında onlara bilgi verme imkânımız da oldu. Son olarak sektörde işbirliği yapılabilecek çözüm ortaklarıyla buluşarak yeni bağlantılar geliştirebildik.

MIE etkinliği, Datasel’in Türkiye ile sınırlı olmadan Dünya genelinde iş yapabilmeyi hedefleyen vizyonunu yerli yabancı tüm sektör paydaşlarına vurgulama açısından önemli bir etkinlik oldu.
  • ZOOM
  • ZOOM
  • ZOOM
  • ZOOM
  • ZOOMDataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

YUKSEL_HOLDING Hakkımızda | Gizlilik Politikası | iletişim
Datasel ISO-DGA Datasel ISO-TÜRKAK Datasel IBM Business Partner Ready for DB2 Datasel İHE