“Sağlık Takipçim” den Anneler Gününe Özel Kampanya - Nisan 2014

Datasel Bilgi Sistemleri'nin Yazılım Altyapısını Geliştirmiş Olduğu “Sağlık Takipçim” den Anneler Gününe Özel Kampanya - Nisan 2014

Anneler Günü’nde annesine en özel hediyeyi vermek isteyenlere çok anlamlı bir seçenek sunuyor. Sevdiklerinizin sağlığını uzaktan takip edebileceğiniz “Sağlık Takipçim” hizmetiyle annenize en değerli hediyeyi yani “sağlığını” armağan edebilirsiniz.

Annelerini tek bir gün değil, hergün düşünenlere...

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, annelerinin sağlığına özen gösteren ve yakından takip etmek isteyenlere ayrıcalıklı bir hediye seçeneği sunuyor. “Sağlık Takipçim” hizmeti, annenizin daha kaliteli bir yaşam sürmesini sağlıyor, böylece gözünüz arkada kalmıyor.

“Sağlık Takipçim” hizmeti ile tansiyon, diyabet veya fazla kilolar ile mücadele edenlerin yanısıra sağlık değerlerini kontrol altında tutarak daha güvenli bir hayat sürmek isteyenlerin de gece-gündüz takibi ve bilgilendirilmesi sağlanıyor.

Siz yanında olamasanız da...

Uzaktan kronik hastalık takibi hizmeti olan “Sağlık Takipçim sayesinde bireylerin tüm değerleri kontrol altına alınarak yaşanabilecek sorunlar azaltılıyor. Hizmet kapsamında ayrıca medikal çağrı merkezi ile danışmanlık verilip ihtiyaç halinde adrese ücretsiz ambulans gönderiliyor. Kullanıcıların talepleriyle, sağlık durumları internet üzerinden ek ücret ödemeden kendi doktor ve yakınları tarafından da takip edilebiliyor.

Kronik hastalık takibi servisi tansiyon ve diyabet hastalarını düzenli ve sürekli ölçüm yaptırarak tedaviye uyum sağlamaya da teşvik ediyor. Sistem ayrıca, bu hastalıkların yol açtığı iç organ hasarları, felç, damar ve sinir sistemi tahribatı gibi ciddi komplikasyonların engellenmesini de hedefliyor.

Uzaktan takip ile sevdiklerinizi emanet edebileceğiniz “Sağlık Takipçim” sayesinde yanında olamasanız da annenizin her zaman güvende olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Sağlık Takipçim kapsamında kullanılacak cihazlara, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri’nin 0553 304 0 404 nolu danışma merkezinden ulaşmak mümkün.

http://www.saglikaktuel.com/haber/uzaktaki-anneniz-saglik-takipcime-emanet-37472.htm

Kaynak: Radikal

DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

YUKSEL_HOLDING Hakkımızda | Gizlilik Politikası | iletişim
Datasel ISO-DGA Datasel ISO-TÜRKAK Datasel IBM Business Partner Ready for DB2 Datasel İHE