Turna
Artık yazılım geliştirmek çizmek kadar kolay turna_yeni_2_menu
Analizden mimari tasarıma, kod geliştirmeden ürün konuşlandırmaya kadar yazılım geliştirme projelerinin her safhasında büyük kolaylıklar sağlar.
     
 
Turna, yazılım geliştirme proje sürecinin her safhasında kullanılabilecek görsel araçlar sunan, kod geliştirme aşamasını çizim yapmak kadar kolay hale getiren son teknoloji ürünü bir yazılım geliştirme platformdur.
TurnaTurna, yazılım geliştirme proje sürecinin her safhasında kullanılabilecek görsel araçlar sunan, kod geliştirme     aşamasını çizim yapmak kadar kolay hale getiren son teknoloji ürünü bir yazılım geliştirme platformdur.
Turna, yazılım geliştirme proje sürecinin her safhasında kullanılabilecek görsel araçlar sunan, kod geliştirme aşamasını çizim yapmak kadar kolay  hale getiren son teknoloji ürünü bir yazılım geliştirme platformdur.Turna Yazılım Geliştirme OrtamıTurna bünyesinde pek çok görsel araç barındırır. Örneğin, uygulama tasarımı  aşamasında sınıf diagramları gibi çeşitli UML (Unified Modelling Language) diagramları, turna görsel araçları kullanılarak Eclipse IDE içinden  tasarlanır. Turna, oluşturulan UML diagramlarını kullanarak uygulamaya ilişkin Java varlık sınıflarını, DDL (Data Definition Language) veritabanı yapısı dosyalarını, kullanılan ORM (Object Relational Mapping) teknologisine ait eşleme dosyalarını otomatik olarak oluşturur. Bu sayede yazılım geliştirme süreci hızlanır
.Turna, çeşitli görüntüleme teknolojileri ile birlikte çalışabilir. Uygulamada yer alan pek çok ekran Turna ekran sihirbazları kullanılarak otomatik olarak oluşturlabilir. Turna kullanılarak, Java Swing teknolojisi kullanan desktop uygulamaları, AJAX teknolojileri kullanılarak zengin kullanıcı arabirimine sahip Internet uygulamaları yaratılabilir.

 

 

 
     
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.
Hakkımızda | Gizlilik Bildirimi | İletişim

Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.bir YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Kuruluşudur.