Tele-Tıp Sağlık Platformu

AviCenna TSP
Evlerdeki Hastane avicenna_500
Avicenna TSP (Tele-Tıp Sağlık Platformu), kişilerin Tele-Tıp ölçüm cihazlarını kullanarak kan basıncı, glikoz, nabız gibi çeşitli yaşamsal değerlerini diledikleri mekanda ölçerek, ölçüm değerlerini, internet bağlantısı ya da 3G teknolojisi kullanarak, bir merkezde toplayıp değerlendirilmesini sağlayan web tabanlı teletıp uygulamasıdır.

     
 
AviCenna TSPKişilerin herhangi bir yerde ve zamanda etkin bir şekilde vital değerlerini bir sağlık merkezine ileterek, hastanın ihtiyaç duyduğu gerekli takip ve destek sürecinin başlatılmasını sağlar.
Avicenna TSP, kronik rahatsızlıkları olsun olmasın kişilerin herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda etkin bir şekilde vital değerlerini bir sağlık merkezine ileterek, hastanın ihtiyaç duyduğu anda gerekli takip ve destek sürecinin başlatılmasını sağlar. Bu şekilde kişinin vital değerlerini herhangi bir lokasyondan yetkin sağlık merkezleri ile paylaşması ve kolay bir şekilde destek almasını sağlamış olur

TeleTıp

Avicenna TeleTıp Platformu, tıbbi personelin yetersiz olduğu yerlerde hareket halindeki kişiler için birincil sağlık hizmetleri sunmak üzere tasarlanmış web tabanlı bir Tele-Tıp platformudur.

◆ Web üzerinde kişiler, hekimler veya şirketler tarafından kullanılabilir. Bu çift yönlü sistem temel vital bulguları alınarak uzman tıbbı personel tarafından yorumlanmasını sağlar.
◆ AviCenna PHR (Kişisel Sağlık Kaydı) ile de entegre çalışan sistem bu üzelliği ile kişilerin kendi tıbbi geçmişlerini izlemelerini mümkün kılar.
◆ Dijital çıktısı olan farklı tele-tıp cihazlarını sisteme bağlayabilme özelliğinden dolayı, sınırsız sayıda kullanıcıya hizmet verebilir.
◆ Gelen veriler üzerinden acil analizlerin yapılması ve web üzerinden de gönderilen vital değerlerin analiz edilmesi sağlanır.
◆ Kişiler maksimum güvenlik, rahatlık ve zamanlama ile kendi verilerine erişilebilirler.
◆ Kişilere, herhangi bir zamanda herhangi bir yerde tavsiye, yardım verilmesine imkan sağlar.
◆ Yaşamsal değerlerin gözlenmesini sağlar.
◆ Vital değerleri üzerinden uzaktan hasta gözlenmesini sağlar.


 
     

YUKSEL_HOLDING Hakkımızda | Gizlilik Politikası | iletişim
Datasel ISO9001 Datasel ISO27001 Datasel IBM Business Partner Ready for DB2 Datasel İHE

3.235.41.241