PACS
Pacs için yeni bir dönem pacs_mini_y
Tam entegre PACS ürünleri, yüksek yetkilendirmeli görüntü paylaşımı, pürüzsüz iş akışı, yüksek ayrıntılı görüntüleri ve etkin veri sıkıştırma teknolojisi ile radyologların işini kolaylaştırır.

     
 

PACS (PACS-Picture Archiving and Communications System), radyoloji ve tıp kardiyoloji / patoloji gibi görüntü işlemleri içeren alanlar için yazılım bileşenleri platformudur. Tıbbi uygulamalar dahil, küçük ve orta ölçekli hastaneler ve üniversite hastaneleri ölçekli görüntüleme bölümlerinde Pacs sistemlerini kullanabilirsiniz. Doktorlar hastalarına ait medikal görüntülerde tanı koymadaki verimliliklerini artırmak, maliyetleri azaltmak ve sağlık hizmetlerindeki kaliteyi artırılması için Pacs sistemleri kullanırlar.


RadyolojiDataSel Radyoloji Bilgi Sistemi, veya AviCenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemi tüm PACS sağlayıcılarının sistemleriyle entegre çalışarak hızlı ve kaliteli hizmete ek olarak üst düzey teşhis olanakları sunar.

pacs-isleyisi

PACS (PACS-Picture Archiving and Communications System) konvansiyonel görüntüleme cihazlarının dijital platforma geçişini ve Elektronik Görüntü Arşivleri ile entegre çalışmasını sağlayan bir Tele Radyoloji ürünüdür. PACS sayesinde binlerce dolar ödenip alınan kimyasal solüsyonlar, banyo üniteleri, fosfor kaseti masrafları gibi giderler ortadan kaldırılmaktadır. Filmlerin banyo işleminden geçirilmesi, kaset taşıma, kasetlerin tarayıcılarda okunmasını bekleme gibi zaman gerektiren işlemlerin ortadan kalkmasıyla da iş süreçleri kısalmakta, hasta trafiği azalmaktadır.DataSel Radyoloji Bilgi Sistemi, veya AviCenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemi tüm PACS sağlayıcılarının sistemleriyle entegre çalışarak hızlı ve kaliteli hizmete ek olarak üst düzey teşhis olanakları sunar.

DataSel PACS ürünleri dijital görüntüleme cihazlarından elde edilen elektronik formattaki görüntülere güvenli, hızlı ve kolay erişim sağlar. Görüntüler, tercihe bağlı olarak CD, DVD gibi ortamlara otomatik olarak arşivlenebilir. Yüksek hızlı erişim için sınırsız sayıda RAID sistemi içeren NAS veya SAN sistemleri kullanılabilir. DataSel PACS sistemleri, ufak depolama kapasitelerinden, terrabyte`lar düzeyindeki çok yüksek kapasiteli arşivleme işlemlerine kadar geniş bir yapıyı kolaylıkla gerçekleştirebilir. CT, MRI, ultrason, konvansiyonel X-ray, kardiyoloji, dijital radyografi, bilgisayarlı radyografi, nükleer tıp, radyoterapi cihazları gibi çeşitli cihazlara kolaylıkla bağlanarak, tüm görüntülere her zaman anında ulaşabilme yeteneği sağlar.


 
     
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.
Hakkımızda | Gizlilik Bildirimi | İletişim

Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.bir YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Kuruluşudur.