Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi

AviCenna MBYS
Siz hastalarınızla ilgilenin
Avicenna MBYS (Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi), özel muayenehanesi olan tüm doktorların ihtiyaçlarını karşılayacakları aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık.Net uygulamasına bakanlık tarafından istenilen verilerin gönderilmesini sağlayan %100 web tabanlı muayenehane uygulamasıdır.

     
 
Çağrı Merkezi444 74 55
Avicenna Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi (MBYS), özel muayenehanesi olan hekimlerin sağlık verilerini güvenli bir şekilde kaydetmesini sağlayan web tabanlı bir uygulamadır. Web tabanlı olmasından dolayı kurulum gerektirmez. Online olarak kaydedilen verilere herhangi bir yerden ulaşmanızı sağlar.

AviCenna MBYS (Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi), tüm hastalarınızın T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık.NET Uygulamasına güvenli, kolay ve zamanında verilerin gönderilmesini sağlar.Avicenna MBYS, hastalarınız ile ilgili tüm tanı, tedavi bilgilerini kolayca kaydedebilir ve bu bilgilere istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Sağlık.Net Uygulaması ile Entegre;
Avicenna MBYS, Sağlık Bakanlığı Sağlık.Net uygulaması entegre ve tam uyumlu çalışmaktadır.

Veri Güvenliği ve Mahremiyet:
Yasal zorunlulukları karşılayacak şekilde ilgili kayıtların tutulmasına olanak sağlamaktadır.

Kullanıcı Dostu Arayüzler:
Avicenna MBYS uygulamasının arayüzleri doktor ve sağlık personellerinin daha hızlı daha kolay ve daha hızlı karar verebilmesini sağlamaktadır.

Güvenli Erişim:
Güvenlik standartlarına uygun uygulamaya erişim sağlanmasına imkan vermektedir.

Gelişmiş Randevu Sistemi:
Tüm randevularınızı takip edebilmenizi sağlayan gelişmiş randevu sistemi.

Güçlü Raporlama ve Analiz:
Girilen tüm verilerle ilgili her türlü rapor ihtiyaçlarını karşılayan, farklı dosya formatları ile de saklanmasına imkan veren güçlü raporlama aracı.

Sağlık Elemanı Tanımlama:
Doktora bağlı istenilen kadar sağlık elemanı tanımlanabilmektedir.

Teknik Özellikleri:

Uygulama içinde gelişmiş animasyon ve görsel komponentleri barındıran Microsoft'un yazılım geliştirme aracı Silverlight 5.0 ile geliştirilmiştir.Uygulama çok katmanlı mimariyi desteklemektedir ve 32/64 bit işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Web uygulaması olarak tüm internet gezginlerinde sorunsuzca çalışabilmektedir (Internet Explorer, Opera, Firefox, Safari, Google Chrome )
 
     

YUKSEL_HOLDING Hakkımızda | Gizlilik Politikası | iletişim
Datasel ISO9001 Datasel ISO27001 Datasel IBM Business Partner Ready for DB2 Datasel İHE

34.237.124.210