Haberler

OHSAD Kongresi - Nisan 2013

OHSAD 4. Sağlık Kurultayı 2013
OHSAD

24-28 Nisan tarihleri arasında, Cornelia Diamond Belek’te, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantılarına Bronz sponsor olarak katılıyoruz. OHSAD Kurultayı, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, İl Sağlık Müdürlükleri, Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları, Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri üst düzey yöneticilerinin, Sigorta Şirketlerinin katılımıyla gerçekleşecektir.

Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek için düzenlenen toplantının ana amacı; sektörün sorunlarına, sektörün tüm paydaşlarının bir araya geleceği toplantılarla birlikte ortak çözüm alternatifleri oluşturmaktır.

27 Nisan 2013 Cumartesi günü sabah 9:15'te gerçekleşecek olan “Hastanelerde Bilişim Teknolojileri” konulu panele Genel Müdürümüz Sayın Andonis FILIPPIDIS konuşmacı olarak katılacaktır.

http://www.ohsadkurultayi.org

 

Interoperabilite Çalıştayı - Nisan 2013

Interoperabilite Çalıştayı (İHE Europe Connectathon 2013)
IHE

Uluslararası Interoperabilite çalıştayı İHE Europe Connectathon 2013, 15-19 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da yapıldı. Sağlık bilgi sistemlerinin kurum içinde ve kurumlar arasında ortak standartlar çerçevesinde veri alışverişi yapabilmesi ve birlikte çalışabilmesi için standart ve yöntemleri belirleyen İHE organizasyonu ve bunun online çalıştayı olan IHE Connectathon’a 5 profil ile katıldık.

http://cat2013.org/

 

Ministry of Health & HIMSS Middle East Conference and Exhibition - 29 Nisan - 1 Mayıs 2013

Ministry of Health & HIMSS Middle East Conference and Exhibition 2013
HIMSS2013

DataSel, 29 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında, Riyad / Suudi Arabistan Four Seasons Otel’de düzenlen “Ministry of Health & HIMSS Middle East Conference and Exhibition” da Gümüş Sponsor olarak yer aldı. Her yıl düzenlenen bu prestijli sağlık bilişim konferansı, bu senede oldukça stratejik bir yer ve zamanda gerçekleşti. Özel ve kamu sektöründen önemli kuruluşların ve kişilerin katıldığı bu konferansda, DataSel’in çözümlerini ve Suudi Arabistan’a şirketsel olarak açılmasının tanıtımı için seçkin bir platform görevini gördü. DataSel, Suudi Arabistan Sağlık ve İç İşleri bakanlığı, Türkiye Sağlık Bakanlığı, özel ve kamu hastane grupları başta gelmek üzere, ayrıca iş ortakları tarafından da fazlasıyla ilgi topladı.
  • Click to enlarge image HIMSS2013-1.jpg
  • Click to enlarge image HIMSS2013-2.jpg
  • Click to enlarge image HIMSS2013-3.jpg
  • Click to enlarge image HIMSS2013-4.jpg
  • Click to enlarge image HIMSS2013-5.jpg
  • Click to enlarge image HIMSS2013-6.jpg
  •  
   

IBM & Datasel Etkinliği - Mayıs 2013

IBM & Datasel Etkinliği
IBM & Datasel 

BT Haber - Şubat 2013

BT Haber Şubat 2013
BT Haber bu sayısında Etisalat ile birlikte Barcelona GSMA Konferansı'nda yer alışımız ile ilgili haber reklamımıza yer vermiştir.

  • Click to enlarge image bthaber-subat2013.jpg
  •     
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

YUKSEL_HOLDING Hakkımızda | Gizlilik Politikası | iletişim
Datasel ISO9001 Datasel ISO27001 Datasel IBM Business Partner Ready for DB2 Datasel İHE

3.235.41.241