Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş

 

Online Başvuru
Ana Sayfa

 

 

 

İnsan Kaynakları

 

 

DataSel İnsan Kaynakları Yönetimi ve Politikaları

 

DATASEL İnsan Kaynakları Yönetiminin temel hedefi, diğer birimlerle işbirliği yaparak en değerli varlığımız çalışanlarımızın hizmet kalitesini yükseltmektir.

Bu amaçla;

- Ekip çalışmasının önemine ve gerekliliğine inanarak,

- Çalışanlarımızın DATASEL ailesinin üyeleri oldukları bilinciyle,

- Onlara işlerini kendi işleri gibi benimseme olanağı verir,

- Yaratıcılıklarını ve verimliliklerini artırabilecekleri bir çalışma ortamı yaratmaya çalışırız. 

DATASEL, müşterilerine kaliteli ve üstün hizmet sunmak için personel seçimini titizlikle ve özenle yapar. Şirket bünyesindeki birimlere personel alımı yaparken, sadece ilgili alanda deneyim sahibi kişilere değil, kendini   geliştirebilme yetenek ve arzusunda olan kişilere de olanak sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de bizimle çalışmak isterseniz.........

DATASEL'de zaman zaman ihtiyaç duyulan pozisyona ve görev tanımına uygun adaylar, daha önce yapmış oldukları yazılı başvurularının incelenmesinin ardından görüşmeye davet edilir. Bu ilk görüşmede amaç, adayı hem kişilik olarak tanımaya çalışmak hem de başvurulan pozisyonun gerektirdiği koşullara uygunluğunu değerlendirmektir. Görüşmeler bir sınav değil,  birbirimizi daha iyi tanımaya yönelik sohbet toplantılarıdır. Daha sonraki aşamada, uygun niteliklere sahip olan kişiler tekrar davet edilerek, ikinci bir görüşme yapılır. Karşılıklı olarak anlaşma sağlandığında, yeni arkadaşlarımız DATASEL ailesine katılarak çalışmaya başlarlar.

Uygun niteliklere sahip olmayan adayların kişisel bilgileri gizli tutularak CV havuzunda saklanır ve ileride bu kişilere uygun bir pozisyon olduğunda tekrar görüşmeye davet edilirler.

Siz de her biri işinin uzmanı olan bireylerden oluşan bir takım içinde yer almak isterseniz ve gelişmeyi  yaşamınızın bir parçası olarak algılıyorsanız aşağıda belirtilen adresimize e-posta ile cv'nizi yollayabilirsiniz.

Tekrar Görüşmek Dileğiyle............

 

DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

 

insan kaynakları e-posta adresi   :

 

Ankara Merkez

 

Adres   : Denizciler Cad. No:18  06240 Ulus / ANKARA

Tel      : (312) 310 48 30 (pbx)

Faks    : (312) 310 48 39

 

İstanbul Ofisi

 

Adres    : Dedeoğlu Caddesi Çubuktaş Çiftliği No:126  81650 Çubuklu – Beykoz / İSTANBUL

Tel       : (216) 425 84 50 (pbx)

Faks     : (216) 425 84 54

 

 

 

 

©2002 DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş. - Her türlü Hakları Saklıdır. Bilgi İçin : , Mayıs, 2003 , Webmaster: - DataSel, bir Yüksel Holding Kuruluşudur. -