ANA SAYFA ENGLISH RUSSIAN ARABIC Iletisim AviCenna Destek Merkezi
 
Hakkimizda
Belgeler
Referanslar
Insan Kaynaklari
- Yazılım - Uygulama
- Sağlık Bilişimi
- Donanım - Destek
- Savunma - Güvenlik
- İnşaat Hizmetleri
- Proje Yönetimi
 
>> Haberlerin Tümü >>

Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemleri ile araçlarınızı GPS uyduları, GSM/GPRS şebeksi sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve araçlarınıza ait daha birçok bilgiyi on-line olarak takip edebilirsiniz.

Araçlara takılacak cep telefonu büyüklüğünde bir cihaz sayesinde araçların ısı, yakıt seviyesi gibi birçok ölçülebilir değeri uzaktan kontrol edilebilir, araçla sesli ve görüntülü görüşme yapılabilir, acil durum butonu ve benzeri birimler takılabilir, merkezden gönderilen komutlar ile araca çeşitli müdahalelerde bulunulabilir. Portatif ve kolay monte edilebilir özelliği sayesinde araç içerisinde herhangi bir yere kolaylıkla yerleştirilebilir. Bağlı sensörlerden gelen verileri GPRS şebekesi üzerinden merkeze gönderir. Örneğin kapı sensörü bağlı ise araç kapıları herhangi bir noktada açıldığında bu bilgi merkeze iletilir. Merkezden gönderilen komutlar ile araç ve araç özellikleri uzaktan yönetilebilir, alarm ve program durumları değiştirilebilir.

Araçlarınızdan aşağıdaki alarm ve uyarı mesajlarını alabilirsiniz.

"  Belirlenen hız limiti aşıldığında,

"  Tanımlanan rotanın dışına çıkıldığında,

"  Tanımlanmış süreden fazla duraklama yapıldığında,

"  Çalışma saatleri dışında hareket edildiğinde,

"  Tanımlanan bölgelere girildiğinde veya çıkıldığında,

"  GPS ve/veya GPRS iletişim problemlerinde.

"  İsterseniz gelen bu mesajları SMS (Kısa Mesaj) ile cep telefonlarınıza da yönlendirilebilirsiniz

Araç Takip Sistemleri internet üzerinden kolayca ve her yerden ulaşabileceğiniz veya bilgisayarınıza yüklenebilecek dijital haritalar ile çalışmaktadır. Standart sistemde Avrupa Karayolları, K.K.T.C. Karayolları ve İlleri, Türkiye Karayolları, 81 ilimizin sokak detayında ve önemli referans yerlerini  içeren sayısal haritalar sunulmaktadır. Dijital haritalar standart programlar içinde entegre olarak gelmekte ve ücretsiz olarak güncellenmektedir. Standart haritalara istediğiniz özel yerleri (Örn. şirket binaları, müşteri binaları vb.) program üzerinden kolayca ekleyebilir ve haritaları kendinize göre özelleştirilebilirsiniz.

Hakkımızda | Çözümler & Hizmetler | Belgeler | Haberler | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim | AviCenna Destek
Yuksel Holding WebSite