datasel bilgi sistemleri
 
bire-bir müşteri ilişki yönetim sistemi
 
tanımı
 
  ürünler
 
Datasel, çözüm portföyünde yer alan e- iş uygulamaları alanında dünya lideri BroadVision ile iş ortaklığı gerçekleştirmiş, BroadVision yazılımına katma değeri ile e-iş ve müşteri yönetim çözümlerini geliştirmiştir. BroadVision’ ın kişiselleştirme fonksiyonları ile kurumlar, her bir müşterisinin bireysel ihtiyaçlarını analiz ederek kendi ürünleri ve çözümlerini müşterilerine özel sunma avantajını yakalayarak, rakipleri ile farklılaştırma yaratabilmektedirler. Bu ürünler temel olarak müşterilerin davranışlarını öğrenmeye, tanımaya başlamak ve her birine bireysel olarak tek tek ulaşarak, ihtiyaçlarına cevap vererek güven ve bağlılıklarını arttırma temeline dayandığından hizmet kalitesini arttırmaktadır.
iş ortakları
Broadvision
kullanılan iş ortamı
Broadvision uygulama platformu,  Sun Solaris, HP-UX ve NT üzerinde çalışabilmekte,  veritabanı yönetim sistemi olarak  Sybase, MS SQL, Oracle ve Informix ürünleri kullanılmaktadır.
faydaları
DataSel tarafından E-iş ve Müşteri ilişki yönetimi çözümleri şirketlerin müşteriye sunulan bireysel ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların hangi ölçüde cevaplandığını takip etmelerine ve satış stratejilerini bu bilgilere göre yönlendirmelerine izin vermektedir.
1:1 retail comerce
1:1 finance
1:1 publishing
1:1 travel
1:1 busines comerce
1:1 market maker
1:1 info exchange
1:1 procurement
1:1 biling
1:1 mobile solution
1:1 tools
1:1 enterprise
çözümler
e-bankacılık
e-borsa
e-sigorta
e-çağrı merkezi
e-kampanya
e-satış gücü
e-mobil iş çözümleri
e-ticaret
e-bilgi yönetimi
datasel hakkında
güncel haberler

referanslar
iş başvurusu
kontak kişiler
İlker Yorgancıoğlu - Direktör
ı[email protected] 0 212 270 7395


Özgür Altınyay
[email protected]

   
datasel bilgi sistemleri