ANA SAYFA ENGLISH RUSSIAN ARABIC Iletisim AviCenna Destek Merkezi
 
Hakkimizda
Belgeler
Referanslar
Insan Kaynaklari
- Yazılım - Uygulama
- Sağlık Bilişimi
- Donanım - Destek
- Savunma - Güvenlik
- İnşaat Hizmetleri
- Proje Yönetimi
 
>> Haberlerin Tümü >>

Finans Yönetimi

 

Günümüz şartlarında finans yönetimi işletme yönetimi ile eşdeğer olmaktadır. Finans yönetimi Abacus içinde de bu şekilde düşünülmüş ve işletmenizi ilgilendiren tüm gelir ve gider takip ve yönetimi bu sistem sayesinde verilmiştir.

İnsan kaynakları, bordro, satış, satın alma, stok ve işletmeniz için gerekli tüm sistemlerden bilgileri okunabilir bir durum sağlar. Yaşlandırma raporları, projeksiyon gibi günümüz finansal gerekliliklerinin tümünü kolaylıkla yapılmasına olanak sağlar.

Finans modülü işlemleri olarak, muhasebeleştirme ve kur farkı işlemleri bulunmaktadır. Muhasebeleşme işlemleri fiş-fiş, tek bir fiş altındaki muhasebe hesaplarını toplamadan ve tek bir fiş altında aynı muhasebe hesaplarını toplayarak yapılabilir.

Sistem her bir finans kartının muhasebe hesabını sadece bir kere tanımlamak yeterlidir. Muhasebe hesapları her fiş tipi için değişik tanımlanabilir. Kullanıcılar muhasebe işlemi yapmadan önce bu hesapları görebilir ve değiştirme imkânına sahiptirler.

Kullanıcılar her an kasa durumunu, banka durumunu, protföy durumunu ve cari durumunu tanılama ekranlarında görebilir. Kasa durumu günlük, banka durumu aylık, cari durumunu günlük ve portföy durumunu aylık görebilir. Aynı zamanda işlem ekstresini ekranda görülebilir.

Satın alma ve satış modulleriyle entegre çalışmaktadır. Yapılan işlemleri anında finans modülünden takip edilebilir. Kur farkı işlemleri kasa, banka ve cari işlemleri için yapılabilmektedir.

Kullanıcılara kullanım kolaylığı olarak hızlı fiş giriş ekranı bulunmaktadır. Sadece tek alacaklı hesabı girmesi yeterlidir. Alacaklı hesaplar banka, cari veya portföydür. Bu hesaplar fiş tiplerine göre otomatik değişmektedir.

 

 

Hakkımızda | Çözümler & Hizmetler | Belgeler | Haberler | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim | AviCenna Destek
Yuksel Holding WebSite