ANA SAYFA ENGLISH RUSSIAN ARABIC Iletisim AviCenna Destek Merkezi
 
Hakkimizda
Belgeler
Referanslar
Insan Kaynaklari
- Yazılım - Uygulama
- Sağlık Bilişimi
- Donanım - Destek
- Savunma - Güvenlik
- İnşaat Hizmetleri
- Proje Yönetimi
 
>> Haberlerin Tümü >>

Network ve Güvenlik Sistemleri Desteği

Hızla gelişen iletişim ve ağ teknolojileri bilgisayar kullanan tüm kurum ve kuruluşlar için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Bilgisayarların herhangi bir network'e veya internet'e bağlı olmadan kullanımı neredeyse yok denebilecek seviyelerdedir. Kablolama standartları ve güvenlik önlemleri dikkate alınmadan yapılan uygulanan network projeleri, kurumlar için ciddi problemler yaratabilmektedir.

Deneyimli teknik ekibimiz ve çözümlerimiz ile, yapısal kablolama alanında standartlara uygun ömür boyu garantili sistemler sunarken, bilgisayar ağınızı, veritabanınızı, uygulamalarınızı ve sunucularınızı bilinen tüm güvenlik açıklarına karşı koruma altına almanızı sağlayan hizmetleri sağlamaktayız.

- Yapısal/Akıllı Kablolama
- (LAN) Yerel Alan Ağları
- (WLAN) Kablosuz Ağlar
- (WAN) Geniş Alan Ağları
- Uydu alt yapısı kurulumu, Uydu üzerinden ses, görüntü ve data aktarımı
- VoIP İletişim Ağları Üzerinden Ses ve Video Aktarımı (IP Telefon Çözümleri),
- Uçtan uca Kurumsal Bilgi Güvenliği Çözümleri (Firewall, IDS/IPS, PKI - Digital Signature)

Sizlerden gelebilecek istekleri en doğru ve en hızlı şekilde yanıtlayabilmek için servis ağımızda MCP, MCSE, MCSA, MCDBA, HP ASE, HP AIS, HP APS, Alcatel-Lucent, Cisco gibi bir çok sertifikaya sahip ve saha deneyimi olan personelimiz görev almaktadır.

DataSel kurulduğu günden bugüne toplamda yüzbinlerce uç yapısal kablolama deneyimine sahiptir. Kablosuz ağ uygulamasında Access Point ve Access Point Controller cihazları ile tam güvenlikli ilk kablosuz ağ kurulumlarından birini gerçekleştirmiştir. Uydu alt yapısı kurulumu konusunda kamu kurumlarına bağlı 700 noktaya cihaz kurulumu ve aktivasyonu gerçekleştirmiş, Yurtdışı ofisleri bulunan özel şirketlerin uydu üzerinden video konferans çözümlerini kullanabilmesini sağlamıştır. VoIP konusunda 100 kullanıcı ve üzeri trafiğe sahip networklerde başarılı projelere imza atmıştır. Sizde bu bilgi birikimi ve isteklerinizle ilgili detaylı bilgi almak için taleplerinizi bize ulaştırınız.


Hakkımızda | Çözümler & Hizmetler | Belgeler | Haberler | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim | AviCenna Destek
Yuksel Holding WebSite