ANA SAYFA ENGLISH RUSSIAN ARABIC Iletisim AviCenna Destek Merkezi
 
Hakkimizda
Belgeler
Referanslar
Insan Kaynaklari
- Yazılım - Uygulama
- Sağlık Bilişimi
- Donanım - Destek
- Savunma - Güvenlik
- İnşaat Hizmetleri
- Proje Yönetimi
 
>> Haberlerin Tümü >>

Satın AlmaYönetimi

 

Firmanın satın alma süreçlerinin kontrol altına alınmasında en büyük sorun olan sipariş ve teslim süreçlerini başarı ile yönetir. Talep, sipariş, irsaliye, fatura basamakları ve bu basamaklar arasındaki geçişleri kontrol altına alır. İç ve dış talepler değerlendirilerek sipariş olarak sisteme tanıtılır. AviCenna ile entegre çalışarak hastanenizin tüm satın alma sürecini takip eder.

Sipariş tipleri, sipariş kalemi kategorileri, satın alma yetkilisi gibi tanımlamalar ile satın alma güvenliği sağlar. Satın alma bilgisi ekonomik siparişler için önemli bir temeldir. Veriler bir malzeme için en uygun tedarikçinin seçilmesine olanak verir. Kayıtlar bir veri bankasında saklanır, malzeme ve tedarikçi ile ilgili tüm gerekli bilgiler burada tutulur.

Satın alma sürecinin başından sonuna kadar girilen bilgilerin tekrar edilememesi için önlemler alınmıştır. Bu sayede kullanıcı kolaylığı ve veri güvenliği sağlanmaktadır. Sistemden yapılan siparişler, yine sistem yardımı ile irsaliyeye, oradan da faturaya çevrilmektedir.

Otomatik muhasebeleşme yardımı ile tüm maliyetler çıkarılabilmektedir. Muhasebeleşmeler sisteme tanımlanan parametreler aracılığı ile yapılmaktadır.

Stok takibi ve satın alınan malzemelerin sisteme girilmesi otomatik olarak olmaktadır. Bu sayede sistemdeki kayıp ve kaçaklar önlenmektedir.

Sistem genelinde tanımlı olan birim çevrimleri bu modülde de kullanılmaktadır. Bu sayede sisteme paket olarak girişler otomatik olarak malzeme bazında çevrim katsayıları ile raporlanabilmektedir.

Hakkımızda | Çözümler & Hizmetler | Belgeler | Haberler | Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim | AviCenna Destek
Yuksel Holding WebSite