Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş

 

Teknolojik Çözümler

Sektörel Çözümler

Hizmetler

Ana Sayfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sektörel Çözümler

 

 

DataSel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda direkt veya çözüm iş ortakları aracılığıyla sektördeki faaliyetlerini geliştirmek için organize olmuştur. Tüm birimleri hedeflerini, satış öncesinde doğru bilgilendirmeyle başlayan, satış sonrasındaki destek hizmetlerine kadar uzayan bir bütün olarak ele almakta ve geliştirmektedir. Temel hedef "Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini” sağlamaktır.

Faaliyetlerin daha iyi yürütülmesi ve sektörde lider konuma gelinebilmesi için 1999 yılında hedef sektör stratejisi benimsenmiş ve uygulama seviyesindeki ürünlerin satışına yönelik odaklanma ön plana çıkartılmıştır.

DataSel’in temel misyonu, müşterilerine doğru çözümler sunarak, onlarla uzun dönem stratejik "iş ortaklığı" kurmaktır. Firmamız, uygulama yazılım ürünlerini ve profesyonel hizmetlerini hedef sektörlere ve odaklandığı müşterilerine birebir ilişki yönetimi ile sunmayı hedeflemektedir. Karşılıklı verimliliğin artırılmasında birebir ilişki yöntemini ön koşul olarak ele alan DataSel, hizmet sunduğu kişi ve kurumlara bağlı, onların değişen ihtiyaçlarına cevap veren, onların farklılaşması için gerekli özel bilgi ve istemlerine duyarlı, bütünsel çözümler üreten yanı ile müşteri mutluluğunu sağlayan farklı çözümler üretebilmektedir.

SEKTÖREL YAKLAŞIMLAR

Kamu

Sağlık

Finans

 

 

 

©2002 DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş. - Her türlü Hakları Saklıdır. Bilgi İçin : , Mayıs, 2003 , Webmaster: - DataSel, bir Yüksel Holding Kuruluşudur. -