datasel bilgi sistemleri
 
 
Sunucular
 
datasel hakkında
güncel haberler

referanslar
iş başvurusu
Çözüm ortağı olduğumuz Hewlett Packard Firmasının HP 9000 UX ve Intel HP Netserver ailesi ile müşterilerimize çözüm getirmekteyiz.
avuçiçi bilgsayarlar (HandHeld PC)
Windows CE tabanlı,  Popüler ofis uygulamalarını kullanabileceğimiz bu ürünler hakkında daha geniş bilgi edinmek için lütfen bizimle temas kurunuz.
Kişisel Bilgisayarlar (PC’ler)
HP firmasının ürünlerini çözümlerimiz ve geniş servis ağı ile birlikte müşterilerimize sunmaktayız. Alternatif olarak Vestel firmasının ürünlerini çözümlerimiz arasında görmek mümkündür.
Sarf Malzemeleri
HP Laser ve Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Tonerleri, Kartuşları ve Kağıt Çeşitleri, gene HP Geniş formatlı A0-A1 yazıcı kağıt türleri ve her türlü sarf malzemesi, yedekleme ünitelerinin Teyp Kartuşları ve yazılabilir CD’ler Firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.
Çevre Birimleri
Hewlett Packard’ ın Laser yazıcıları, InkJet yazıcıları, Scanner (Tarayıcı)’ ları, diğer ofis donanımları ve en düşük kapasiteden en yüksek kapasiteli Yedekleme çözümleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ayrıca Dot-Matrix yazıcı çözümlerinde de Epson  Yazıcılarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Sistem Yazılımları
İşletim sistemlerinde MS Windows 95/98/ME/NT/2000 ve Ofis Uygulamalarında Micro Soft yazılımları ile çözümlerimizi sunmaktayız.
   
datasel bilgi sistemleri