datasel bilgi sistemleri
 
  datasel hakkında
 
datasel; değişim ve yenilenme sürecinde katma değeri yüksek bir ortak
 

datasel organizasyonu
üreticisi/temsilcisi olduğu ürünler

kontak kişiler / adres

datasel hakkında
güncel haberler

referanslar
iş başvurusu
 

YÜKSEL İnşaat’ ın bilgi teknolojilerindeki katılımı olarak Ocak 1989’ da kurulan DataSel;  yazılım ve servis ağırlıklı vizyonu ile gelişimini sürdürürken, Ankara ve İstanbul ofislerinde görev alan 100 kişilik organizasyonu tüm enerjisini kısa, orta ve uzun vadeli DataSel vizyon hedefleriyle bütünleştirmiştir. Vizyonunda, organizasyon yapısında, stratejilerinde ve iş süreç modellerinde radikal değişimler gerçekleştiren DataSel, hedeflerini büyüterek sürdürmektedir.

Datasel, Stratejik İş hedefleri için dört ayrı grupta iş ortaklıkları geliştirmektedir. Bunlar ;
1. Teknolojik İş Ortakları (HP, Oracle, Microsoft, Cisco vb)
2. Uygulama İş Ortakları - (Broadvision, CE&AG,TİS)
3. Uygulama& Çözüm İş Ortakları – Lokal
4. Servis Hizmetleri İş Ortakları – Merkezi ve Bölgesel

Datasel tarafından geliştirilen  Avicenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, Türkiye'de   25 Hastanedeki başarılı uygulamaları  ile Sağlık Sektöründe lider konumdadır.
Form işleme uygulamalarında TİS firmasının ürünü ile Devlet İstatistik Enstitüsü, Maliye Bakanlığı, Garanti Teknoloji ve Koç Finans’daki uygulamaları ile ülkemizde form işleme kapasitesi ile pazar lideridir
İnternet Uygulama Platformu olarak  tüm dünyada başarılı uygulamaları ile tanınan  Broadvision ve Datasel İş Stratejileri ile yine 2002 içinde  bu alanda ülkemizde pazar lideri olunması hedeflenmiştir.
Datasel 2001 yılı üçüncü çeyrek içinde ISO 9001 kalite belgesini almak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Ana amacımız ürün  ve hizmetlerimizin kalite güvencesi içinde müşterilerimize sunulması olacaktır.

müşteri odaklı datasel çalışma ilkelerinin temel yaklaşımları
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri doğru zamanda ve uygun şekliyle sunmak, müşterilerimizin hedefleriyle bütünleşerek onları başarılı kılmak ve uzun dönem “İş ortaklığı” sorumluluğunu paylaşmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ileri teknolojiyi, doğru ürün ve profesyonel hizmet anlayışla sunmak ve onların memnuniyetine önem vermek, pazardaki değişimlere hızlı uyum göstererek, organizasyonlarımızın yenilikçi ve yaratıcı kimliğini canlı tutup, müşterilerimizle daha güncel iletişim sağlamak,   müşterilerimizin alanlarında uzmanlaşmalarına katkıda bulunabilmek, elde edilecek “Yüksek Katma Değer” leri paylaşmak, müşterilerimizin gereksinimlerini önemsemek, , gelişen ve “sürekli öğrenen organizasyon” kimliğimizle varlıklarımızı dinamik tutmaktır.
DataSel, "Müşteri Odaklı Çalışma İlkelerini" bu temel yaklaşımlarla oluştururken, stratejik iş hedeflerini de şöyle geliştirmektedir:
• İş süreçleri ve teknolojik yenilikçiliğe önem vermek
• Müşterilerimizin işlerine değer katmak
• Stratejik ürün ve çözümlerimizde hizmet sunmak
• Müşterilerimizle iş ortaklığı anlayışıyla çalışmak
• Müşterilerimizle karşılıklı bağlılık geliştirmek
• İş ortaklıkları ve iş birliktelikleriyle sinerji geliştirmek, sistem entegrasyon ve “Anahtar Teslim Proje” hizmetlerimizde bu sinerjiyi hedeflemek
• Stratejik çözüm hedeflerimiz için “Uygulama Yazılımları Geliştirmek” ve “Yurtdışı Uygulama Yazılımlarını" hedef pazarlarımız için uyarlamak
• İş ortaklıkları ve iş birliktelikleriyle sinerji geliştirmek ve katma değerlerimizi “Çözüm İş Ortaklarımız” ile yaygınlaştırmak
   
datasel bilgi sistemleri