datasel bilgi sistemleri
 
sağlık sektörü
 
misyon
 
tanımı
 
çözüm portföyü
Sağlık Sektöründe çalışan direktörlüğümüzün misyonu “sağlık sektörünün tüm segmentlerinde yüksek teknoloji ürünleri kullanarak çözümler üretmek ve çözümlerimizi danışmanlık yaklaşımı ile müşterilere sunmaktır.”
vizyon
DataSel’in sektördeki mevcut yatırımlarını korumak, yeni pazar fırsatları yaratmak, hedef pazar payını arttırmayı amaç edinen DataSel Sağlık Sektörü Direktörlüğünün vizyonu, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Sağlık Sektöründe Enformasyon Teknolojisi çözümleri üretmek ve bunları danışmanlık yaklaşımı ile sunmaktır. Sağlık Sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip olan DataSel, sektöründeki müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, direkt ya da çözüm iş ortaklıkları vasıtasıyla pazar lideri hedefini yenilikçi, yaratıcı ve önder yapısı ile geliştirmektedir.
DataSel A.Ş. 1989’dan bu tarihe kadar yoğun olarak hastane bilgi yönetim sistemleri çalışmalarına odaklanmıştır ve hastanelerin bilgi edinme ve değerlendirme konularındaki sorunlarını çözecek yapıda eksiksiz bir yazılım olan AviCenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemini geliştirmiştir.
Sağlık kuruluşlarının belli bir standardı olmaması ve ihtiyaçların kişisel ve kurumsal bazda farklılıklar göstermesi yazılımın gelişim sürecinin uzun bir döneme yayılmasını gerektirmiştir. Yazılım geniş kapsamlı olarak planlanarak, tasarımlar sağlık kuruluşlarının tüm faaliyetlerini kolaylaştıran, birleştiren bir yapı içerisinde gerçekleştirilmiştir.
AviCenna HBYS’ne ek olarak HBYS’nin çalışması için gerekli olacak; ilişkisel veri tabanı yönetim sistemi, ana sistem, uç bilgisayarlar, yazıcılar ve network altyapısı gibi diğer unsurları da anahtar teslimi proje yaklaşımı ile sunabilmekteyiz.
Şirket içerisinde; ayrı bir direktörlük şeklinde yapılandırılan bu organizasyon içerisinde 32 kişilik insan kaynağı; Satış/Pazarlama, Yazılım Geliştirme, Müşteri Hizmetleri, Proje Yönetimi, Danışmanlık birimlerinde görevlerini sürdürmektedir.
stratejik satış hedeflerimiz
Sağlık Sektörü Direktörlüğü; çözümlerini sektörde yer alan hastanelerin dışına çıkararak diğer segmentleri de kapsayacak yada entegrasyon noktalarını sağlayacak bir noktada yer alacaktır. Tüm çözüm hizmetlerini internet ortamında oluşturmayı ve yeni çağın gerektirdiği teknolojik açılımları müşterilerine sunmayı temel hedef olarak almıştır. Aynı zamanda; minumum yatırım ve dış kaynak kullanımının avantajlarını müşterileri ve aday müşterilerine sunmaya yönelik ISP/ASP stratejisi altlıklarını oluşturma çabası içerisindedir.
iş ortaklarımız
HP
Oracle
MicroSoft
Rational
Avicenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemi
Doktor Muayenehane Uygulaması
Doküman Yönetim istemleri ve Elektronik Arşiv
Akıllı Kart Uygulamaları
Anahtar Teslim Proje Hizmetler
Danışmanlık Hizmetleri
Sistem Satış Hizmetleri
3rd party karar destek sistem & çözümleri
datasel hakkında
güncel haberler

referanslar
kariyer oluşturma
 
kontak kişiler

 

Bülent Karataş - Direktör
[email protected] 0216 425 84 50 - 0532 450 95 44

Hakan Gürsel - Müsteri Yöneticisi
[email protected] 0216 425 84 50 - 0532 473 53 43

Deniz Güven - Müsteri Yöneticisi
[email protected] 0216 425 84 50

Sevim Demirkan - Müsteri Yöneticisi
[email protected] 0312 310 48 30

Gülçin Altas- Desk Yöneticisi
0216 425 84 50

 

 

   
datasel bilgi sistemleri