Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş

 

Şirket Tanıtımı
Tarihçe
Referanslarımız
Personelimiz
Kalite
Ana Sayfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalite Anlayışımız

 

 

Bilişim sektörünün önde gelen firmalarından DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş

ISO 9001:2000  standardına uygun bir Kalite Yönetim Sistemine sahiptir

DataSel A.Ş TÜV Rheinland tarafından 14-15 nisan 2003 tarihinde yapılan denetim sonucunda ISO 9001:2000 belgesi almıştır.

ISO 9001:2000 belgesi kapsamındaki hizmetlerimiz ;  Bilgi teknoloji sektöründe danışmanlık hizmetleri, Bilgisayar ve İletişim Teknolojisi Danışmanlık Hizmetleri; donanım, sistem ve uygulama yazılım (ürün ve/veya müşteriye özel) ve bakım hizmetleri, Hastane Bilgi yönetim sistemi projelendirme ve operasyon hizmetleri, doküman yönetim ve arşıv sistemleri projelendirme ve operasyon hizmetleri, akıllı form işleme (ICR/OCR) projelendirme ve operasyon hizmetleri,  network (ağ - şebeke) ve internet ürünlerinin satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri, Proje Yönetim hizmetleri, Sistem Entegrasyon ve anahtar teslim Projeler hizmetleri, donanım ürünleri ve garanti hizmetleri, dış kaynak (outsource, taşeron) kullanımı hizmetlerinin tümüdür.

“Müşteri Odaklı “ DataSel çalışma ilkelerinin temel yaklaşımları ;

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri doğru zamanda ve uygun şekliyle sunmak; müşterilerimizin hedefleriyle bütünleşerek onları başarılı kılmak ve uzun dönem “iş ortaklığı” sorumluluğunu paylaşmak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ileri teknolojiyi, doğru ürün ve profesyonel hizmet anlayışı ile sunmak ve onların memnuniyetine önem vermek; pazardaki değişimlere hızlı uyum göstererek, organizasyonlarımızın yenilikçi ve yaratıcı kimliğini canlı tutup, müşterilerimiz ile daha güncel iletişim sağlamak; taahhütlerimizi bir “iş etiği” felsefesiyle ele alarak, “müşterilerimizin bize olan güvenini” korumak; müşterilerimizin gereksinimlerini önemseyerek, onlara karşı duyarlı olmak; gelişen ve “sürekli öğrenen organizasyon” kimliğimizle varlıklarımızı dinamik tutmaktır.

DataSel’in esnek organizasyon yapısı ve öğrenen organizasyon kimliği; iş dünyasındaki ve teknolojideki değişime paralel olarak vizyonunu, stratejisini ve hedeflerini yeniden belirleyip uygulayabilmesini olanaklı kılmaktadır. Bu yapı içinde yazılım ürünleri portföyünü ve sunduğu profesyonel hizmetleri pazarın gereksinimleri doğrultusunda güncelleyen DataSel, müşteri odaklı çalışma ilkeleri ile hareket etmektedir.  

Aldığımız bu belge ile müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem tescillenmiş olup yine sistemin önemli bir parçası olan sürekli iyileştirmeyi de ön planda tutarak sürekli daha iyiye gitmek ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak DataSel çalışanlarının ortak hedefidir.


Kalite Politikamız ;

Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri önermek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda;

  • Şirketimizin sahip olduğu bilgi birikimini muhafaza etmek ve güncel tutmak,

  • Bilişim sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek,  çalışanları bilgilendirmek ve eğitmek,

  • Sunulan ürün ve hizmetlerin fiyat-verimlilik dengesini gözetmek,
    Teknolojik gelişmeleri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak gözden geçirerek yenilemektir.

  • Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek.
     

 

 

 

©2002 DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş. - Her türlü Hakları Saklıdır. Bilgi İçin : , Mayıs, 2003 , Webmaster: - DataSel, bir Yüksel Holding Kuruluşudur. -