Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş

 

Şirket Tanıtımı
Tarihçe
Referanslarımız
Personelimiz
Kalite
Ana Sayfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şirket Profili

 

 

YÜKSEL İnşaat'ın Bilgi Teknolojileri alanındaki kuruluşu olarak yazılım, sistem entegrasyonu ve sistem desteği alanlarında profesyonel hizmetler sağlamak üzere Ocak 1989'da çalışmalarına başlayan DataSel, geçen yıllar içinde Türkiye’nin önde gelen bilişim teknolojisi firmalarından birisi olmuştur. 7 trilyon liralık sermayesi ile güçlü bir finansal yapıya sahip olan DataSel, Ankara ve İstanbul ofislerinde çalışmakta olan yaklaşık 120 kişilik ekibiyle bilişim sektöründeki en büyük organizasyonlardan birisidir.

DataSel’in esnek organizasyon yapısı ve öğrenen organizasyon kimliği; iş dünyasındaki ve teknolojideki değişime paralel olarak vizyonunu, stratejisini ve hedeflerini yeniden belirleyip uygulayabilmesini olanaklı kılmaktadır. Bu yapı içinde yazılım ürünleri portföyünü ve sunduğu profesyonel hizmetleri pazarın gereksinimleri doğrultusunda güncelleyen DataSel, müşteri odaklı çalışma ilkeleri ile hareket etmektedir.  

Misyonumuz;

İletişim ve bilgi çağının gerektirdiği sektörel çözüm hizmetlerimizi, müşterilerimize danışmanlık yaklaşımı ile değer üretmek ve Internet/Intranet ortamında sunmaktır.

Vizyonumuz;

Hedef ürünlerimizde pazar lideri olmak, çözüm iş ortaklarımız ile birlikte gelişmek, ürün ve hizmetlerimizi yurtdışı pazarlara çıkartmak, Internet ve Intranet ortamlarında çözüm üretmek, stratejik iş ortakları platformunda DataSel’in ürünleri ve hizmetleri ile ‘Sistem Bütünleştirme’ hizmeti sunmak, yenilikçi ve yaratıcı olmaktır.

Temel Değerlerimiz;

  • Teknoloji ve iş süreçlerinde yenilikçi olmak–yenilikçilik

  • Değer katan yapımızın geliştirilmesi–ihtisaslaşmak

  • Katma değerimize etkin hizmet sunmak–müşteri memnuniyeti

  • Yaptığımız işlerde sürekliliği sağlamak–güvenilirlik

  • Müşterilerle birebir ilişki geliştirme yönünde çalışmak–müşteri odaklı

 

 

 

 

©2002 DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş. - Her türlü Hakları Saklıdır. Bilgi İçin : , Mayıs, 2003 , Webmaster: - DataSel, bir Yüksel Holding Kuruluşudur. -