Elektronik Arşiv
Hasta Dosyalarınız Artık Gözünüzün Önünde elektronik_arsiv_mini_y
AviCenna ile bütünleşik Elektronik Arşiv Sistemi çözümü tek tuşla hastalarınıza ait tüm bilgileri ekranınıza açar. Zamanınızı dosyaların size ulaşmasını bekleyerek değil, içeriklerini anında değerlendirerek harcayın.

     
 

AviCenna Hastane Bilgi Yönetim Sistemi ile entegre çalışan Elektronik Arşiv çözümlerimiz sayesinde hastane ortamında saklanan her tür belge dosya ve çıktıyı ortadan kaldırarak kurumunuzun depolama ve Belge yönetimi sıkıntılarını gidermekteyiz. Platform bağımsız olarak geliştirilmiş olan AviCenna Doküman Yönetim ve Arşiv Sistemi elektronik ortamda dokümanların takip edilmesi için gerekli tüm işlevlere sahiptir. Zengin grafiksel yönetim araçları, esnek ve güçlü entegrasyon yapısı ve yüksek ölçeklenebilirliği ile kurumların Doküman Yönetimi ve Arşivlemede vazgeçilmez çözümüdür.

Elektronik ArşivAviCenna elektronik arşiv çözümü Web Servislerini destekleyen tüm teknolojilerle uyumlu olarak çalışır. Web Servis uyumluluğu dolayısıyla sadece kurum içi üretilen dokümanların yönetim ve arşivlenmesinde değil, MEDULA, HL7, Sağlık Bakanlığı mevzuatları gibi dış kaynaklı belgelerin de tedarik, yönetim ve arşivlenmeleri konularında büyük kolaylıklar sağlar.

AviCenna Hastane Bilgi Yönetim sistemi ile bütünleşik çalışabilen Elektronik Arşiv çözümümüz J2EE teknolojisi ile çok katmanlı mimariye sahip olarak tasarlanmıştır.İşletim sistemi ve veritabanı yazılımı bağımsızlığı sayesinde ucuz kurulum maliyetleri gerektiren AviCenna elektronik arşiv çözümü Web Servislerini destekleyen tüm teknolojilerle uyumlu olarak çalışır. Web Servis uyumluluğu dolayısıyla sadece kurum içi üretilen dokümanların yönetim ve arşivlenmesinde değil, MEDULA, HL7, Sağlık Bakanlığı mevzuatları gibi dış kaynaklı belgelerin de tedarik, yönetim ve arşivlenmeleri konularında büyük kolaylıklar sağlar. Esnek, parametrik yapılanması sayesinde AviCenna Elektronik Arşiv çözümü aynı zamanda bilgi akış optimizasyonu, belge güvenliği, belge yedekleme gibi yetenekleri kurumunuza kazandırır.

AviCenna Elektronik Arşivleme çözümü ile tozlu raflarda yıllar yılı yüzbinlerce dosyanın depolanma maliyetine, fiziksel arşivlemenin kaçınılmaz olarak yol açtığı belge kayıplarına ve aynı zamanda yangın gibi büyük felaketlere bile yol açabilme risk faktörlerine elveda.

 
     
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

DataSel Forum

Hakkımızda | Gizlilik Bildirimi | İletişim

Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.bir YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Kuruluşudur.