Yüksel Holding

yuksel_logoTürk inşaat sektörünün, lider firmaları arasında yer alan Yüksel İnşaat A.Ş. 1963 yılında Ankara'da kurulmuştur. İlk yıllarda özellikle rıhtım, iskele ve liman taahhütlerinde ihtisaslaşarak Türkiye limanlarının 1/3'ünün yapımında rol alan Yüksel İnşaat, takip eden yıllarda üstlendiği çok sayıdaki ulaşım, enerji, arıtma ve endüstriyel tesis projeleri ile ülkemiz altyapısının gelişmesinde etkin bir rol oynamıştır. Yurt içinde üstlendiği bir çok önemli üstyapı taahhüt ve çözümlerinde de aynı başarıyı sağlayan firma, 1983 yılından itibaren uluslararası müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla, inşaat sektöründe yan sanayi ve hizmet dalları oluşturarak geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermeye devam eden Yüksel İnşaat; turizm, finans, bilgi teknolojisi, imalat ve yatırım gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren yan kuruluşları ile birlikte, 1997 yılında Yüksel Holding çatısı altında toplanmıştır.

Yüksel İnşaat, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve OHSAS 18001 İş ve Sağlık Güvenliği Yönetim Sistemleri ile belgelemiştir.

1963 yılından bugüne, üstlendiği pek çok taahhüt içerisinde, müteahhitlik sektöründe önemli yer tutan projeler bulunmaktadır.

Uluslararası Türk Müteahhitler Birliği üyesi olan Yüksel İnşaat, yurt dışında önemli, prestijli projeler üstlenmiş ve çok sayıda gerçekleştirdiği; yüksek teknolojili üst yapı taahhütlerindeki kalitesi ile bu ülkelerdeki güvenilir ve saygın yerini korumaktadır.
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

DataSel Forum

Hakkımızda | Gizlilik Bildirimi | İletişim

Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.bir YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Kuruluşudur.