Online Randevu ve Medikal Sonuç Gözlem
Hastaneler Parmaklarınızın Ucunda
datasel_avicenna_hap_yazili
Hastanedeki işlemlerinizi gerçekleştirmek ve medikal verilerinize ulaşmak artık internete ulaşabildiğiniz her ortamda!

     
 
Online RandevuÜye olan hasta sisteme üye olan tüm hastanelerdeki kendisine ait geçmişte yazılmış olan her türlü medikal dökümanı sorgulayabilir, gerekirse bu dokumanların çıktılarınıda alabilir.Bu şekilde hastanın hastaneye gelmeden hızlı ve akıcı bir şekilde hastanede var olan verilerine iletişim kurması sağlananır.
Hastanelerin, Hastane Gruplarının ya da sisteme dahil olan hastanelerin bir çok uygulamasını web üzerine taşımalarına olanak verir.

Sisteme üye olan kurumların üyeleri sisteme dahil olmuş tüm hastanelerden online randevu talebinde bulunabilir ya da direk poliklinik randevusu alabilir. Sisteme dahil olan üye uygun doktor, tarih ve saatleri görüp randevu ya da konsultasyon talebinde bulunur.Hem doktor hem de hastaya randevularını hatırlaması için e-mail ve sms sistemi özelliğine sahiptir.

Üye olan hasta sisteme üye olan tüm hastanelerdeki kendisine ait geçmişte yazılmış olan her türlü medikal dökümanı sorgulayabilir, gerekirse bu dokumanların çıktılarınıda alabilir.Bu şekilde hastanın hastaneye gelmeden hızlı ve akıcı bir şekilde hastanede var olan verilerine iletişim kurması sağlananır.

Sisteme dahil olan hastanelerdeki sağlık personelleri (doktorlar) hastaları ile ilgili olarak geçmiş sürecleri takip ve kontrol edebilir.Bütün bu işlemler hastanın vereceği onay ve güvenlilik gizlilik kuralları dahilinde ilgili teknolojiler kullanılarak yapılır. Bu şekilde doktor hastanın geçmişine ait verilere ulaşması gözlemlemesi ve daha doğru teşhisler koyması imkanını sağlanır.avicenna-1 avicenna-2 avicenna-2 avicenna-2


online-randevu-ve-medikal-sonuc-gozlemİnternet üzerinden hastaların hastanedeki işlemlerini gerçekleştirebildiği ve verilerini görebildiği bu sistem DataSel’in yazılım sağlık platformu üzerinde geliştirilmiş Java tabanlı bir Web uygulamasıdır. Esnek bir yapıya ve kolay entegrasyon özelliklerine sahiptir. Bu sayede merkezi bir yapı üzerinden bir çok hastanenin dahil olduğu bir portal şeklinde çalışması sağlanabilmekle birlikte herhangi bir hastane bu uygulamayı bağımsız olarak da çalıştırabilir. DataSel’in yazılım geliştirme sağlık platformunun sağladığı bütün teknolojik, iletişim ve güvenlik standartlarını içerir. Uygulama çok katmanlı mimari yapıda olup hiçbir zaman direk veritabanı bağlantısı sağlamamaktadır.

Bu sistemi internet üzerinden kullanmanın yanısıra mobil cihazlar (Iphone, Windows Mobile tabanlı cep telefonları vb) üzerine geliştirilen uygulamalardan da kullanmak mümkündür.

İçerdiği poliklinik randevu, laboratuvar, radyoloji sonuç gözlem gibi işlevlerine yenilerinin eklenmesi kolay ve hızlıdır.

 
     
DataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

DataSel Forum

Hakkımızda | Gizlilik Bildirimi | İletişim

Datasel Bilgi Sistemleri A.Ş.bir YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Kuruluşudur.