AHEKON 2012, 3.ULUSLARARASI AİLE HEKİMLİĞİ KONGRESİ - Ekim 2012

The contents of this page have not been translated yet or the content is not relevant for your region.

DATASEL AHEKON KONGRESİ'NDE
10-14 Ekim 2012 tarihleri arasında Convention Center Thalasso & SPA, Antalya'da 3.Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi gerçekleşti.

Aile Hekimliği konusunda iş ortağımız TTNET birlikte katıldığımız AHEKON 2012, aile hekimleri, aile hekimliği dernek başkanları ve sağlık bakanlığı yetkililerinin katıldığı çok önemli bir organizasyondur. Bu yıl 3.'sü düzenlenen ve aile hekimlerinin en büyük kongresi olan AHEKON 2012’de geçen yılın değerlendirilmesi ve önümüzdeki yıllarda aile hekimliği olarak yapılması gerekenler geniş bir hekim, sektör temsilcisi katılımı ile analiz edilmiştir.

TTNET ile birlikte satışa sunduğumuz Avicenna AHBS uygulaması vatandaş / aile hekimi arası bilgi sürekliliğini sağlamak, aile hekimin daha kaliteli sağlık hizmeti üretmesine katkıda bulunmak ve hekimin zamanını daha verimli olarak hastasına ayırmasını sağlamayı hedeflemek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Avicenna AHBS uygulaması teknoloji, fonsiyonalite ve yaklaşım açısından birçok yeniliği içerisinde barındırır. Ürün, web tabanlı olmasından ötürü, aile hekiminin sahada mobil hizmet vermesi düşünülerek hem web hem de masaüstü uygulaması olarak çalışabilir durumdadır. Ayrıca hekimlerin veritabanı bakımı, verilerinin çalınması ve kaybolması gibi major problemlerle karşılaşmayacağı, internet erişiminin olduğu her lokasyondan herhangi bir web tarayıcısı ile hiçbir kurulum yapmadan güvenli bir şekilde bilgilerine erişebildikleri ve bakanlığın Sağlık.NET uygulaması ile entegre bir şekilde çalışma özelliklerine sahiptir.

Tüm bunları, Aile hekimlerinin buluşma noktası haline gelen AHEKON kongresinde, ilk elden kullanıcılar aktarma fırsatı bulduk.

  • ZOOM
  • ZOOM
  • ZOOMDataSel Bilgi Sistemleri A.Ş.

DataSel Forum

About Us | Privacy Policy | Contact Info

Datasel Information Systems is a part of YUKSEL_HOLDING_LOGO_23H Holding Corporation.